به سـی تـی جـی خوش آمدید

هلدینگ بین المللی سی تی جی متشکل از شرکت های CTG (دروازه تجارت دیار ایران )، KPT co  ( کره جنوبی ) و TOP EXIM (کانادا) ، با عنایت حق تعالی و به پشتوانه تجار وارد کننده ،توزیع کنندگان ، مصرف کنندگان محترم مرتبط با صنعت چاپ و بسته بندی از حدود دو دهه در زمینه تحقیق ، واردات و توزیع با استفاده از تازه ترین متدهای بازاریابی نوین (pulling strategy  مراجعه به مصرف کننده اصل customer purchasing behavior ثبت رفتار خرید مشتری ) فعال بوده است و توانسته است تا به امروز گامهای موثری در جهت بهبود کیفی و کمی و کاهش هزینه های تمام شده بردارد که مورد استقبال ویژه قرار گرفته است.
این هلدینگ در راستای ارئه راهکارهای فراتر و پس از پشت سر گذاردن موفق مرحله آزمایشی ، تازه ترین پروژه تحقیقاتی خود را با هدف بهینه سازی الگوی مصرف کاغذ و مقوا در کشور عزیزمان در دستور کار خود قرار داده است . تحقیقات اولیه ما تا به امروز گواه این امر بوده است که خوشبختانه تعداد قابل ملاحظه ای از افراد و شرکت های مرتبط با این صنعت هستند که با رضایت کامل یا نسبی به فعالیت خود ادامه داده و نیازی ضروری به ایجاد هر گونه اصلاحات نمی بیند ولی متاسفانه دیده شده که گروه قابل توجهی نیز نتوانسته اند به نیازهای خود دراین زمینه دسترسی داشته باشند . برای هر دو گروه این امر واضح و بدیهی است که در دنیای فشرده رقابت ، همواره تغییرات با سرعت بالا شکل می پذیرند و اگر خود را با این تغییرات وفق ندهند ریسک خارج شدن از کردونه رقابت همواره آنها را تهدید می کند . هدف پروژه تحقیقاتی ما معرفی روش ها و ابزارهایی است که تمامی فعالان مرتبط با صنعت چاپ و بسته بندی را جزیی از پیشگامان این رقابت قرار دهد ان شاالله.
در این راستا بانک اطلاعاتی دقیق شامل نوع کاغذ یا مقوا ، مقدار مصرفی ، گراماژ، اندازه ، سایز، میزان مصرف، زمان مورد استفاده و در نهایت محصول نهایی، با کمک و همکاری فعالان این صنعت و بهره گیری از تجارب و نقطه نظرات سودمند ایشان ، جمع آوری خواهد گردید. پردازش این اطلاعات به دو طریق کمک شایانی به جامعه هدف خواهد نمود.
۱ – معرفی وارد کنندگان و مجاب نمودن آنها به ارائه ارزان تر و مناسب تر همان کالایی که مصرف کننده نهایی به آن عادت دارد و ترجیحا تامین آن توسط همان واسطه های مورد علاقه.
۲ – ایجاد تنوع در نوع و برند کاغذ و مقوا و ایجاد اصلاحات از قبیل ارائه سایز دقیق و بدون پرت ، اصلاح گراماژ و یکدست سازی محصولات نهایی با هدف کشف و از بین بردن هزینه های پنهان (بعنوان مثال از سالیان قبل کشورهای پیشرفته دنیا عرضه و تقاضا را کاملا منطبق بر یکدیگر نموده اند و خلاء مشهور به سیب زمینی و پیاز در بازار آنها وجود ندارد).
لطفا توجه داشته باشید که هدف از این پروژه تحقیقاتی به هیچ وجه بازاریابی و یا فروش کالاهای هلدینگ CTG و تحمیل هیچ گونه واسطه و یا عامل نبوده و فقط در قالب یک مشاور ضمن رعایت امانت داری ارائه کننده ی راهکارهای کاهش هزینه ها و بهبود الگوی مصرف خواهد بود.
به بهانه این پروژه تحقیقاتی و با توجه به خلاء موجود که همان نبود تنوع قابل لمس کاغذ و مقوا و مقایسه همزمان گراماژهای مختلف آن می باشد ، برای اولین بار در ایران اقدام به تهیه و تولید آلبوم کاغذ و مقوا نموده ایم که تنها گوشه ای از تنوع محصولات مرتبط قابل ارائه را نشان می دهد.
به امید همکاری و پیش برد همه جانبه در جهت بهینه سازی الگوی مصرف کاغذ مقوا و رشد اقتصادی صنایع ایران زمین . ان شاالله.

معرفی سـی تـی جـی

ماموریت ما
چشم انداز ما
ارزشهای ما

برخی از مشتریان ما